Kineto Consult

Receptioner

Candidatul Ideal

– persoană sociabilă, răbdătoare
– Abilitati la nivel mediu – avansat de operare pe calculator
– bune abilități de comunicare și relaționare, orientare spre nevoile pacientului
– atitudine pozitivă, promptitudine în realizarea sarcinilor, seriozitate și responsabilitate
– abilități de muncă în echipă
– studii medii (preferabil liceu teoretic sau economic) sau studii superioare în desfășurare;
– cunoasterea cel putin la nivel mediu a unei limbi de circulatie internationala;
– bune abilități de comunicare și relaționare, orientare spre nevoile clientilor

Descrierea jobului
– răspunde cu profesionalism și amabilitate solicitărilor clienților – telefonic și/sau celor care se prezintă direct la recepție;
– ofera informatii clientilor despre serviciile si programul medicilor;
– ofera suport administrativ medicilor din clinica (de ex: fise pacient, etc)
– efectuaza programarile clientilor la consultatii medicale de specialitate
– încaseaza contravaloarea serviciilor de care au beneficiat clientii;
– administrează corespondenta on-line cu pacienții.

Oferim:
– Salariu motivant
– Instruire de specialitate
– Posibilitati de dezvoltare profesionala continua intr-un mediu de lucru profesionist;
– Loc de munca stabil;

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx