Kinetoterapeut

Candidatul ideal

  • absolvent de studii superioare de specialitate
  • certificat de membru Colegiul Fizioterapeutilor, aviz de libera practica
  • profesionist cu experienta in prestarea serviciilor de recuperare medicala
  • comunicativ, responsabil, serios, punctual
  • experienta minim 2 ani

Căutăm persoane dinamice, dornice să lucreze în echipă, sociabile, atitudine pozitiva si cu simt de raspundere.
Kineto Consult dispune de doua centre, unul in Piata Victoriei si unul in Aviatiei. Suntem in plin proces de dezvoltare si asteptam in echipa noastra persoane care doresc sa se afirme la locul de munca.

Daca nu ai experienta si esti dornic sa inveti si sa cresti profesional te asteptam in echipa noastra!

Descrierea jobului / Responsabilitati:

  • stabilirea si aplicarea tehnicilor necesare atingerii obiectivelor terapeutice propuse
  • informarea pacientilor cu privire la tratamentele efectuate
  • colaborare eficienta cu ceilalti membri ai echipei
Job Type: Full Time Part Time Practica

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx, .rtf

Bună ziua,

Apasă pe contactul de mai jos pentru a ne trimite un mesaj pe WhatsApp

× Cum te putem ajuta?